חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

האם סכסוך בין שכנים מצריך עזרה של חוקר פרטי

סכסוך בין שכנים אינו משהו שנוח להחזיק לאורך זמן, אולם במקרים רבים אלו משקעים שצוברים טינה – והולכים ומסתבכים עם הזמן, כששכנים אחרים נוטים להתערב גם הם בעניינים אלו ולהעמיד צבא שלם של מתנגדים. יש מי שעובר דירה רק כדי להחליף אנרגיות, ויש מי שמרים את הקול בידיעה ששם זה יגמר. מצד שני, ישנם שכנים שיגלגלו את כדור השלג הזה לכדי "מפלצת" ואף יכבירו בתיאורים ובפרטים שלא היו ולא נבראו, הכול כדי להסית ככל שניתן, במקום לפתור את הבעיה מן היסוד.

לנסות בעל מקצוע, אבל איזה?
בסכסוכי שכנים ישנו מגוון של פתרונות, כמו למשל העמותה לתרבות הדיור, מגשרים למיניהם וגם עורכי דין, אולם כדי שהנושא יהיה ניתן לטיפול גם בבית המשפט, יש להשתמש בשירותיהם של חוקרים פרטיים שמייצרים את הראיות למשפט ועימן את העילות הנחוצות כדי לתבוע. מסיבה זו, עדיין השכנים מעדיפים שלא להוציא כסף מכיסם ולפתור זאת במישור האישי, אלא אם התביעה הופכת להיות גדולה.

מסעות הכפשה ברשת החברתית
ישנם שכנים שמנהלים את מסע ההכפשה או ההסתה מול השכנים האחרים בערוצים שונים, כמו למשל ברשתות החברתיות. הרשת החברתית יכולה להמשיך ולהיות השכונה, שבה נתלים שלטי הכפשה שחורגים מגבולות הסביר והטעם הטוב ומכילים מסרים בוטים, לרבות הוצאת דיבה או לשון הרע.

לקרוא לאח הגדול
יש מי שטורח לצלם את האירועים השונים ומתקין אמצעי האזנה כדי לתעד ולהוכיח בבית המשפט לאחר מכן את הטיעונים שאותם יטען עורך הדין מטעמו. ניתן להתקין זאת בשטחים ציבוריים – ובכך כביכול אין עבירה על החוק, כשמדובר על האיזון בין הזכות לפרטיות ומול הזכות עבור ביטחון אישי – כל מקרה נקבע ונפסק לגופו, ויש לבחון על עניין בזהירות רבה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר