חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חברות חקירות

האח הגדול צופה בך
"מידע הוא כח", וכאשר "האח הגדול" הוא אנחנו, אנחנו בשליטה.
חברות חקירה מעסיקות חוקרים פרטיים, המשתמשים באמצעי בילוש ומעקב על- מנת לאסוף מידע רב ככל הניתן וגם ריאיות אשר תעזורנה להשיג את המטרה- בין אם לצורך משפט, חשיפות הונאה ועוקץ, בירור כדאיות העסק לשותף חדש, גילוי כתובת של חייב להוצאה לפועל, מצבי בגידה – בזוגיות ובעסקים, הפרת זכויות יוצרים, מעקב אחר עבריינים שונים, מעקב אחר אדם המיועד לתפקיד רגיש ועוד.

חברות חקירה חובשות כובעים שונים
לבד מהצטיידות במכשירי מעקב משוכללים, עדכניים ויעילים והפעלתם בשטח על- ידי אנשי בילוש אשר מתעדים ואוספים לפי מיטב חושיהם את החומר המבוקש, חברות חקירה מפעילות שירותי יעוץ על פי תרחישים ונתונים מהשטח, והצעת הדרך הטובה ביותר לנקוט בה מתוך נסיון נצבר.

חוקר טוב מכיר את זירת האירוע, את התרחישים האפשריים ומכין את מכשירי המעקב הנכונים לתזמון הנכון להפעלתם. חברות חקירות מעסיקות חוקרים בעלי רישיון חקירה וגם כאלו שאין ברשותם רישיון- אך בעלי ידע בתחום וכריזמה, אשר יודעים לעמוד על ניואנסים קטנים ומבלי שיתחקו אחרים בעקבותיהם. רבים מהחוקרים בחברות חקירה שונות היו בעלי תפקידים במשטרה או בצבא, ונסיונם הרב הוא התעודה המעידה על הצלחתם בתחום. בעת פניה למשרדי חקירות, עליכם לדבוק במטרתכם ולבחון מי מבין כל המשרדים בעלי רזומה היחודי בתחום החקירה המתאימה לכם.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר