חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

הצתות עסקים

הצתות של עסקים זו סוג של בעיה עתיקת יומין וידוע מאוד למשטרת ישראל ולעולם החקירות הישראלי. בעלי עסקים רבים בעיקר מאזור הדרום שהעסק שלהם הוצת בשנים האחרונות לא מבזבזים זמן בהמתנה ובציפייה לשמוע פתרונים מפי המטרה המקומית והם פונים ישר וישירות לחוקר פרטי מקצועי שידע לתת טיפול הולם מהיר ומדויק לבעיה. הפתרון הזה לא היה מקובל בעבר הרחוק אך המציאות הוכיחה שזה הפתרון היחיד שבאמת עובד.

פגיעה קשה בעסק
מובן והגיוני שהצתה של עסק מכול סוג היא פגיעה קשה ולפעמים אנושה בעסקה עצמו אך לחקר האמת ולהבאת הוכחות חותכות לאמת יש חשיבות כפולה ומכופלת ראשית ברצון למצות עם הפושעים את הדין ולהביא אותם למשפט חוקי ולעונש, ושנית מול חברות ה
ביטוח. חברות הביטוח לא רואות ומקבלות את עובדת ההצתה כדבר מובן מאליו הן מבקשות הסברים והוכחות לפני שהן בוחרות לשלם את הכסף ואם לא יהיו הוכחות מהסוג הזה ובזמן המצוקה הכספית של הקורבנות רק תלך ותגדל.

הפתרון- חוקר פרטי
הפתרון כאמור אינו קל אינו מובן ואינו זול אבל הוא אחד על מנת לפתור אירועים מסוג זה  חובה על הקורבן ליצור קשר עם חוקר פרטי מוסמך ומקצועי ובעל ניסיון קודם בפתרון מקרים מסוג זה. לחוקרים פרטיים ניסיון עשיר בחקירות הם בעלי אמצעים טכנולוגיים מתקדמים הם זמינים הם בעלי היקרות עמוקה עם השטח אבל חשוב מכול הם בעלי אינטרס יש להם אינטרס אמית לפתור את המקרה ולהגיע אל חקר האמת. 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר