חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות פרטיות השוואת מחירים

ישנו רגע שבו מתעורר צורך לברר משהו, לבדוק מאחורי הקלעים אם העסק פועל כשורה, לברר חשד בין בני זוג באשר לבגידה, לברר מה המתחרים עושים כדי לסכל את העסק, לברר האם מישהו התעסק בהונאה של הביטוח, לעקוב אחר פורצים או מחבלים ברכוש ועוד. במקרים כאלו, יש את הפריבילגיה לפנות לחוקרים פרטיים שינהלו חקירה בעבורנו. לחוקרים ולבלשים ישנם מוצרי בילוש ושיטות שונות לאימות או להפרכת גורמים מסוימים שאחריהם עוקבים, בין אם באופן סמוי (מאבטחים למיניהם – בקניונים, בטיסות ועוד), ובין אם באופן גלוי (הצבת מצלמות אבטחה להרתעה או למעקב, לדוגמה).

מחירי מעקבים ועבודות חקירה
ישנם שירותים שמחירם נקבע על פי מחירון מובנה וצפוי מראש, לדוגמה – איתור חייבים להוצאה לפועל, וישנן עבודות שמחירן אינו קבוע וידוע מראש, כמו למשל מעקבים אחר עובד שחשוד כגונב או איתור אדם מסוים. על אף שמציאתו של אדם אורכת כ- 72 שעות לכל היותר בדרך כלל, עדיין ישנם מקרים בהם האדם לא מאותר והחקירה דורשת משאבים מיוחדים למציאתו, מה שמוביל למחיר משתנה. עלות ביצוע עבודה של איתור אנשים או כל מעקב הינה פונקציה של זמן והשקעת משאבים. "משאבים" זה כולל מכוניות למעקב ודלק, תשלום לחוקרים עצמם, שימוש באמצעי מעקב ועוד. במקרים בהם האדם לא נמצא או שהחקירה לא נפתרה, משרדי חקירות מסוימים אינם גובים תשלום בעבור עבודתם. השוואת מחירים יכולה להביא למחירים זולים – בדרך כלל זה יהיה משרד חקירות קטן ופחות מאובזר.

למה לא לבקש זאת מהמשטרה, אלא מחוקר?
המשטרה אינה גוף פרטי, ומעצם היותה כך, היא עסוקה בפניות שונות שאינן מקבלות מענה מיידי או סיוע. מחלקות המעקב במשטרה עסוקות בחקר מקרים שיש להם סדר חשיבות מסוים שעליו הדרגים הגבוהים מחליטים, לכן במקרים פרטיים כדי להביא לתוצאה יעילה ומהירה, רצוי לפנות לחוקרים פרטיים בישראל.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר